Wybierz województwo na mapie

Województwo dolnośląskie

Biuro Obsługi Klienta
Kares Karma 
tel.+48 25 792 02 14 wewn. 2 
tel. kom.: +48 694 800 646

e-mail: info@kares-karma.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Marcin Sadowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 532 312 471
e-mail: m.sadowski@kares-karma.pl

Województwo łódzkie

Biuro Obsługi Klienta
Kares Karma 
tel.+48 25 792 02 14 wewn. 2 
tel. kom.: +48 694 800 646

e-mail: info@kares-karma.pl

Województwo lubelskie

Mariusz Pawlak
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 444 509
e-mail: m.pawlak@kares-karma.pl

Województwo lubuskie

Marcin Sadowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 532 312 471
e-mail: m.sadowski@kares-karma.pl

Województwo małopolskie

Rafał Wielgus
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 446 701
e-mail: r.wielgus@kares-karma.pl

Województwo mazowieckie

Michał Myślak
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 443 668
e-mail: m.myslak@kares-karma.pl
powiaty: ciechanowski, gostyniński, legionowski, makowski, mławski, nowodworski, ostrołęcki, ostrowski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, warszawski, wołomiński, wyszkowski, żuromiński

Leszek Kazimierczuk
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 602 561 656
e-mail: l.kazimierczuk@kares-karma.pl

powiaty: garwoliński, grodziski, grójecki, łosicki, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, żyrardowski 

Dorota Barycka
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 446 351
e-mail: d.barycka@kares-karma.pl
powiaty: białobrzeski, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

Województwo opolskie

Marzena Piątek-Krysa
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 532 311 271
e-mail: m.piatek-krysa@kares-karma.pl

Województwo podkarpackie

Waldemar Mihilewicz
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 444 641
e-mail: w.mihilewicz@kares-karma.pl

Województwo podlaskie

Jacek Bieluczyk
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 882 758 263
e-mail: j.bieluczyk@kares-karma.pl

Leszek Kazimierczuk
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 602 561 656
e-mail: l.kazimierczuk@kares-karma.pl

Województwo pomorskie

Marcin Sadowski
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 532 312 471
e-mail: m.sadowski@kares-karma.pl

Województwo śląskie

Marzena Piątek-Krysa
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 532 311 271
e-mail: m.piatek-krysa@kares-karma.pl

Województwo świętokrzyskie

Dorota Barycka
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 446 351
e-mail: d.barycka@kares-karma.pl

Województwo warmińsko-mazurskie

Michał Myślak
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 692 443 668
e-mail: m.myslak@kares-karma.pl

Jacek Bieluczyk
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. kom. +48 882 758 263
e-mail: j.bieluczyk@kares-karma.pl

Województwo wielkopolskie

Biuro Obsługi Klienta
tel.+48 25 792 02 14 wewn. 2 
tel. kom.: +48 694 800 646

e-mail: info@kares-karma.pl

Województwo zachodnio-pomorskie

Biuro Obsługi Klienta
Kares Karma 
tel. kom.: +48 694 800 646
e-mail: info@kares-karma.pl