Co robimy

Historia firmy sięga początku lat 90-tych. Wtedy to, z inicjatywy Mariana Świętochowskiego – prekursora rynku karm dla zwierząt w Polsce, wyprodukowano pierwsze produkty. To dzięki jego przedsiębiorczości i odwadze powstały silne fundamenty dla spółki Kares Karma Sp. z o.o., która kontynuuje działalność w oparciu o przesłanie „Z miłości do zwierząt”.

Od początku swojej działalności firma za najważniejszy cel postawiła sobie produkcję najwyższej jakości produktów. Wszystko z myślą o zdrowiu i dobrej kondycji psów i kotów. To zobowiązanie realizujemy na każdym etapie produkcji. Już w pierwszym elemencie procesu stosujemy bardzo selektywny dobór surowców pod kątem idealnego dopasowania do receptur, nad którymi czuwa grupa doświadczonych technologów i specjalistów z zakresu żywienia zwierząt.

Na każdym etapie produkcji dbamy, aby każdy pies i każdy kot, któremu dedykujemy nasze produkty, otrzymał karmę smaczną, zdrową i wartościową. Zależy nam, by zwierzaki miały dobre samopoczucie i moc energii, aby zwyczajnie były szczęśliwe :) 

Kares Karma – z miłości do zwierząt